Informace z úřadu - 29. týden

Krátká informace o dění v tomto týdnu.

Jednání Rady obce
Tento týden se uskutečnilo již 34. jednání Rady Obce Velké Březno. Mimojiné byly projednávány důležité finanční a další záležitosti v hospodaření a chodu obce; podrobný rozpis programu jednání bude zveřejněn na web stránkách obce.

Bytové hospodářství
V pátek se uskutečnil kontrolní den stavby zateplení obecních domů. Dobrá zpráva je, že realizace pokračuje dle stanoveného harmonogramu.

Rozvody plynu v obci
V ulici Litoměřická, na konstrukci železného mostu přes Homolský potok, probíhá výměna potrubí plynovodu. Tento přechod byl již v havarijním stavu. Majitel a investor (plynárna) přistoupil k jeho výměně. Akce zkomplikovala dopravu pro přilehlé rodinné domy a částečně způsobila i krátké přerušení dodávky plynu. Přístupová cesta k obytným domům je vedena podél Homolského potoka směrem od Vítovského mostku a zpět. Po dobu opravy je otevřena v obou směrech. V průběhu využívání této cesty buďte opatrní a ohleduplní.

9546.jpg

9547.jpg

9548.jpg

9549.jpg

9550.jpg

9551.jpg

Vodní hospodářství
V lokalitě Vítov byly dokončeny vrtací práce na obnově vrtu č.3. Dle současných informací voda z obnoveného vrtu je jako křišťál, cca v množství 87 m3/den. Dobré posílení stávajících zdrojů.

9544.mp4 1 051 kB

Přeji všem hezký další prázdninový týden.