Informace z úřadu - 40. týden

Tento týden byl ve zkráceném režimu - v pondělí byl státní svátek - Den české státnosti.

Dětské workoutové hřiště
V úterý byla zahájena stavba dětského hřiště, včetně terénních úprav kolem. Z bývalého volejbalového hřiště, které bylo již neudržované a zanedbané, vznikne nové dětské (workoutové neboli cvičební) hřiště. Současně se upravuje prostor pro tréninkové hřiště pro malé fotbalisty.
Foto z průběhu výstavby:

9718.jpg

9717.jpg

Bytový fond
Proběhlo další jednání s dodavatelem stavby zateplení obecních domů. Myslím, že nové fasády zlepšují vzhled obce a kvalitní zateplení přispívá k pohodovému a levnějšímu bydlení nájemníků.

Hasiči
Proběhlo výběrové řízení na dodavatele nového hasičského auta. Bohužel, nikdo se nepřihlásil a budeme tedy muset celé řízení zopakovat. Dodávka nového vozu se prodlouží min. o měsíc. Předpoklad dodání je podzim 2021.

Svoz nebezpečného odpadu
Krátká připomínka: Tuto sobotu 3.10. v ranních hodinách proběhne svoz nebezpečného odpadu. Odpad odložte ke svým odpadovým nádobám včas, jinak nebude odvezen.

Volby do krajských zastupitelstev
Tento pátek a sobotu proběhnou volby do krajských zastupitelstev a proto tento týden probíhal v duchu příprav. Zajištění epidemiologických opatření, jak pomůcek, tak prostor. Tyto volby budou opravdu ve zvláštním režimu. Vše je již zajištěno, tak přijďte bez obav využít své volební právo.

Přeji hodně zdraví a žádám Vás o dodržování všech opatření a vzájemnou ohleduplnost.

Hezký další týden