Informace z úřadu - 48. týden (1. adventní)

První adventní týden je za námi a tak krátce.

 Z úřadu
Tento týden proběhlo jednání se zhotovitelem projektu na rekonstrukci škvárového hřiště v areálu bývalé pískovny. Plánujeme místo stávajícího škvárového hřiště nové multifunkční s polyuretanovým povrchem. Dnes byla doručena projektová dokumentace k dalšímu projednání. Pokud vše dopadne dobře, příští rok bude realizace.
Podepsali jsme smlouvu s dodavatelem opravy schodů restaurace Tivoli. Oprava se uskuteční v lednu příštího roku.
Jednali a podepsali jsme smlouvy s makléřem na zákonné pojištění naší flotily vozidel.
Proběhla jednání s bankéřem ČSOB o úrokové sazbě na našem spořícím účtu obce a též o možné fixaci Priboru na našem úvěru u Komerční banky.

Byla dokončena oprava oplocení sběrného místa. Oplocení poškodil slovenský kamion. Slušný pan řidič se přiznal a škoda bude tedy hrazena z jeho pojistky. Děkujeme.

11013.jpg

11014.jpg

11015.png

Covid
Stále máme nouzový stav. Aktuální vývoj situace ve státě můžete sledovat ve sdělovacích prostředcích. Důrazně Vás žádám - omezte společenský styk na co nejmenší míru. Důsledně dodržujte doporučení hygieniků jak se chovat při Covid epidemii.
Očkujte se! Buďme v této nelehké době k sobě ohleduplní!

Covid report Mobilního rozhlasu - aktuální k 3. 12. 2021:
Za čtvrtek přibyly 2 nové případy (ve středu 5) dle aktualizací dat ÚZIS z dnešního rána. V rizikové věkové skupině 65+ nepřibyl žádný nově nakažený. V celkovém počtu nově potvrzených případů za posledních 14 dní evidujeme pokles ze 106 případů ke včerejšku na 102 případů za 14 dní k dnešnímu dni. Počet nově potvrzených případů za posledních 7 dní je 41; v porovnání se čtrnáctidenní historií se tedy situace zlepšila.
Podrobnosti zde - https://velke-brezno.mobilnirozhlas.cz/covid-report.

První graf zobrazuje data za Velké Březno a přilehlé obce, druhá Velké Březno a širší okolí.

11011.jpg

11012.jpg

Máme druhou (bronzovou) adventní neděli. 

11016.jpg

Přeji Vám ve 2. adventním týdnu hodně štěstí, zdraví.