Informace z úřadu - 51. týden

TŘETÍ ADVENTNÍ TÝDEN

Toto je můj poslední příspěvek v letošním roce a budu se těšit na další pokračování a setkání s Vámi v prvním kalendářním týdnu roku 2020.

Tento týden se v pondělí konalo 10. Zastupitelstvo obce, výjimečně v nové školní jídelně. Byla to příležitost pro všechny podívat se do nové jídelny. Zájem nebyl takový, jaká byla představa - škoda. Nejdůležitějším bodem jednání bylo schválení rozpočtu obce na rok 2020. Před schválením proběhla dlouhá diskuse a vysvětlování některých konkrétních bodů a přesto pro schválení zvedlo ruku pouze 8 zastupitelů. Ostatní si pravděpodobně neuvědomují úskalí případného rozpočtového provizoria. Obec by byla omezena v provozu do schválení nového rozpočtu právě v realizaci plánovaných akcí a dalšího rozvoje. Děkuji všem zodpovědným zastupitelům, kteří rozpočet podpořili a tak zabránili vzniku nepříjemné situace (rozpočtového provizoria). Další jednání pokračovalo dle schváleného programu.

V průběhu tohoto týdne došlo k několika setkáním s dodavateli prací pro obec, kde byla hodnocena dosavadní spolupráce a domlouvána další v roce 2020. Jednali jsme např. s AVE, Technickými službami Děčín, Pivovarem Velké Březno, firmami Elte, Eurovia a Provod a dalšími.

Spolu s mými spolupracovníky z úřadu Vám přejeme hezkou, klidnou, poslední adventní neděli, štědrý večer a pohodového Silvestra. A samozřejmě hodně úspěchů v roce 2020.

8889.png

8888.png